| , |

· НОВОСТИ
19.10.2011

Область готова до взаємовигідної співпраці та зацікавлена в широкому спектрі партнерських взаємин", – наголосив Юрій ЧМИРЬ у ході Другого Українсько-Російського міжрегіонального економічного форуму за участю Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА та Президента Російської Федерації Дмитра МЕДВЕДЄВА.
За словами очільника області, в регіоні створені належні умови для інвестиційної діяльності – запроваджено "єдине інвестиційне вікно", втілюється модель "потрійної спіралі", що передбачає взаємодію бізнесу, науки і влади, реалізується ідея щодо будівництва індустріальних (промислових) парків.
Наразі Кабінетом Міністрів України затверджена Концепція розвитку парку "Свема" (місто Шостка) – території з унікальними технічними характеристиками. Найближчим часом буде прийнята державна цільова програма щодо розбудови індустріальних парків.
"Ми гарантуємо захист інвестицій, запроваджуємо інновації на засадах Стратегії соціально-економічного розвитку "Нова Сумщина-2015", метою якої є реалізація Програми Президента України Віктора Януковича "Україна для людей", перетворення регіону на конкурентоспроможну й економічно привабливу територію", – підкреслив Юрій Чмирь.

-------------------
Джерело: http://state-gov.sumy.ua/
-------------------
30.09.2011

Наш город посетил посол Франции в Украине Жак Фор. Он ознакомился с деятельностью гормолкомбината, принадлежащего французской компании "Бель". Его сопровождали руководитель экономического департамента посольства Франции Бернар Петро, технический советник Министерства аграрной политики и продовольствия Украины Анри Барнабо...

19.09.2011

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію державної цільової програми "Розвиток індустріального (промислового) парку "Свема" в місті Шостка Сумської області на 2012-2015 роки".
Державний замовник Програми - Сумська обласна державна адміністрація....

12.07.2011

Керівник проектів ВАТ "Фармак" розповів, чому підприємство зробило вибір на користь Сумщини.
За його словами, організатори ретельно розглядали декілька майданчиків для розміщення виробництва, зокрема, на території Києва, Луганської та Харківської областей. Проте, вирішили зупинитися саме на індустріальному парку "Свема" в Шостці.
"Свема" має необхідні активи та інфраструктуру, які відповідають усім вимогам. Це значно скорочує витрати та пришвидшує запуск виробництва", – зазначив Олексій Іванченко. Він підкреслив, що у Шостці є потенціал, завдяки якому можна розвивати територію. У першу чергу, – це кадрове забезпечення, традиції хіміків та потужні навчальні заклади, по-друге, – зручне географічне розташування та невелика відстань від столиці України.
Але головним аргументом на користь Сумщини стала особиста підтримка та сприяння губернатора Юрія ЧМИРЯ. "Ми першими в області почали працювати за принципом "Єдиного інвестиційного вікна" у тісній взаємодії з владою. Деякі питання, які в інших регіонах "зависають" на кілька тижнів, ми вирішували за лічені дні, а то й години. Такі умови роботи додають впевненості та бажання працювати. Дуже задоволені з того, що зупинили всій вибір саме на Сумщині", – резюмував Олексій Іванченко.

-------------------
Джерело: http://state-gov.sumy.ua/
-------------------
09.06.2011

Голова облдержадміністрації Юрій Чмирь зустрівся з потенційними інвесторами – представниками португальської компанії "Grupo Cabelte".
Виконавчий директор "Grupo Cabelte" Пауло РІБЕЙРО представив Юрію Чмирю спектр продукції, яку виготовляє компанія та зазначив, що підприємство має намір розширювати своє виробництво. Обговорено напрямки співпраці у кабельно-провідниковій галузі.
"Зараз ми пильно придивляємося до країн Східної Європи, зокрема до України, вивчаємо ринок збуту та наявність сировинної бази, аби у перспективі розмістити свої виробничі потужності в одному з регіонів вашої країни", – підкреслив Пауло Рібейро.
Керівник Сумщини ознайомив іноземця із можливостями індустріального парку "Свема". Він наголосив, що це повністю сформований промисловий комплекс, який має усю необхідну інфраструктуру для випуску власної продукції.
Юрій Чмирь запевнив, якщо компанія ухвалить остаточне рішення розмістити своє виробництво саме на Сумщині, то влада докладе максимум зусиль, аби захистити капітал та сприяти роботі інвесторів.

-------------------
Джерело: http://state-gov.sumy.ua/
-------------------
10.03.2011

На прошлой неделе состоялось первое заседание координационного совета по вопросам развития индустриального парка "Свема". В его работе принял участие губернатор Юрий Чмырь.
Члены координационного совета, который возглавляет мэр Николай Нога, начали с того, что обсудили схему планирования застройки индустриального парка...

18.02.2011

В основу работы индустриального парка в г.Шостка Сумской области заложена современная модель "Тройной спирали". Она предусматривает тесное взаимодействие науки, власти и бизнеса.
Территория промышленной площадки ВАТ АК "Свема", на которой расположится индустриальный парк, идеальна для реализации модели "Тройной спирали". К такому выводу пришли участники презентации...


 
© Відкрите акціонерне товариство
"Акціонерна компанія "Свема"
  Індустріальний парк "Свема"
Главная О проекте Презентационные материалы Законодательная база Статьи