| , |

· НОВОСТИ
28.05.2014

26 мая городской голова г. Шостка Николай Нога посетил Министерство экономического развития и торговли Украины, где принял участие в заседании межведомственной комиссии по развитию промышленных парков. Об этом сообщает сам. Комиссия единогласно приняла решение о включении в государственный реестр "Индустриальный парк "Свема".
Мэр города на своей персональной странице в Facebook поблагодарил всех сотрудников, кто работал над государственной регистрацией индустриального парка.
"Довга робота нарешті отримала державну підтримку", - резюмировал Николай Нога...

Детальніше »
11.01.2013

Потенціал надсучасного промислового майданчика Сумщини буде представлено на престижних інвестиційних форумах у Таллінні та Києві. Про це заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК повідомив у ході наради щодо перспектив розвитку індустріального парку. "Індустріальний парк "Свема" у Шостці – це візитка області. Він приваблює, перш за все, вигідним географічним розташуванням, розвинутою інфраструктурою та логістичною базою...

24.10.2012

23 жовтня було урочисто відкрито новий навчально-лабораторний комплекс Шосткинського інституту Сумського Державного Університету. Цей комплекс містить в собі онлайн-студію, електронну бібліотеку, бізнес-інкубатор. В майбутньому планується побудувати спортивний майданчик. Будівля займає площу більше ніж 50002 метрів. Науковий комплекс стане складовою індустріального парку "Свема" і буде тісно співпрацювати з його підприємствами...

20.09.2012

14-го сентября в наш город прибыли представители Совета Европы. Они посетили территорию индустриального парка "Свема", где ознакомились с основными его наработками и планами экономического развития объекта.
В рамках рабочего визита состоялась встреча экспертов Совета Европы с мэром города Николаем Ногой и с представителями Шосткинского горисполкома...

14.09.2012

4 вересня 2012 р. набрав чинності Закон України "Про індустріальні парки".

Робота над документом у Верховній Раді затягнулася на чотири роки, але його ухвалення дасть змогу розпочати процес новітньої індустріалізації України, впевнений глава Держагентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів...

15.06.2012

Сегодня, 15 июня, в Шостке прошло заседание Международного трейд-клуба в Украине.
В нашем городе побывали представители 14 стран (России, Польши, Швейцарии, Словакии, ЮАР и др.). Трейд-клуб объединяет дипломатов, членов торгово-экономических миссий, международных организаций… Главная цель их пребывания в Шостке - получить информацию об индустриальном парке «Свема». Участники трейд-клуба передадут ее в свои страны...

22.03.2012

Верховна Рада України (ВР) сьогодні, 22 березня, ухвалила у другому читанні і як закон законопроект "Про індустріальні парки"
, який законодавчо закріплює поняття "індустріального парку" як однієї з форм залучення інвестицій в облаштування і освоєння земельних ділянок для здійснення промислової та іншої господарської діяльності. Даний документ № 8396 від 15.04.2011 р., ініційований фракціями НУ-НС, БЮТБ та ПР, підтримали 344 народних депутатів...

21.03.2012

Губернатор Сумщини Юрій Чмирь презентував на 22-й сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи в Страсбурзі "Єдине інвестиційне вікно" та індустріальний парк "Свема".


За словами Юрія Чмиря, завдяки запровадженню принципу "єдиного інвестиційного вікна" терміни реалізації інвестиційних проектів у Сумській області скоротилися з декількох років до декількох місяців. Так, тривалість розгляду проектів-пропозицій скорочено до 7 днів, процедури узгоджень і здобуття дозвільних документів – до декількох тижнів, терміни будівництва, підключення до комунікацій і введення об’єктів в експлуатацію – до декількох місяців.

Участь у презентації взяли понад 250 членів конгресу. Вони високо оцінили представлені презентаційні матеріали та запевнили, що відкрили по новому для себе Україну та Сумську область, зокрема.

-------------------
Джерело: http://state-gov.sumy.ua/
Фото: http://state-gov.sumy.ua/
-------------------
10.02.2012

"Свема" – нова сходинка до підвищення конкуренто-
спроможності регіону".

Протягом трьох років Індустріальний парк "Свема" має залучити понад 500 мільйонів доларів США в економіку області. Таке переконання голова облдержадміністрації Юрій Чмирь висловив під час засідання Координаційної ради...

02.02.2012
Группа молодых шосткинских компьютерщиков разрабатывает презентационный ролик индустриального парка "Свема". Его делают в формате 3D.
С помощью компьютерной графики будет создана "картинка" будущего - каким станет индустриальный парк. Такой 3D-ролик в Шостке создают впервые. "Работа очень объемна и займет немало времени", - говорит начальник отдела главного архитектора Владимир Ефремов, который возглавляет группу разработчиков.
Планируется, что компьютерное видео будет длиться около 1 минуты. Сейчас моделируются здания, на очереди - ландшафт, дороги… Авторы используют различные компьютерные технологии.

-------------------
Источник: Шосткинская интернет-газета Шостка.INFO
Фото: http://shostka.info/
-------------------
31.01.2012

Губернатори Сумської та Курської областей погодили план роботи Єврорегіону "Ярославна" на 2012 рік.
"Сьогодні між Курщиною та Сумщиною створено всі умови для посилення співпраці в економічній сфері, зокрема, для відкриття Торгових будинків, різноманітних презентаційних майданчиків", – переконаний губернатор Курської області Олександр МИХАЙЛОВ.
"Відносини між областями активно розвиваються на принципах добросусідства, довіри та співробітництва", – наголосив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.
Відповідно до плану роботи на поточний рік, між сусідніми регіонами буде поглиблено співпрацю в торговельно-економічній, науково-технічній, освітній та культурній сферах.
"Ми маємо розвивати прикордонні території, зокрема, використовувати потужності індустріального парку "Свема", який знаходиться на кодоні Сумської та Курської областей", – зазначив Юрій Чмирь.

-------------------
Джерело: http://state-gov.sumy.ua/
Фото: http://state-gov.sumy.ua/
-------------------
12.01.2012

12 января 2012 года состоялось заседание координационного совета по вопросам развития индустриального парка "Свема". Его провел первый заместитель главы облгосадминистрации Виктор Чернявский. В заседании координационного совета приняли участие представители власти, бизнеса, крупных промышленных предприятий...

08.12.2011

Как уже сообщалось ранее, на заседании Кабинета Министров Украины, которое прошло 30 ноября, была принята Государственная целевая программа развития индустриального (промышленного) парка "Свема" на 2012-2015 г. По словам первого заместителя главы облсовета Олега Бояринцева, программа направлена на развитие современной производственной инфраструктуры...

15.11.2011

Голова Сумської облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ обговорив з потенційними інвесторами – представниками португальської компанії "Grupo Cabelte" можливість розміщення складських приміщень на території індустріального парку "Свема".
Найближчим часом Уряд України має ухвалити Постанову КМУ "Про затвердження Державної цільової програми розвитку...

10.11.2011

В рамках развития индустриального парка "Свема" идет благоустройство территории перед зданием заводоуправления. Тротуарные дорожки здесь вымащивают плиткой, в ближайшем будущем появятся скамейки и уличное освещение. Меняет облик и здание заводоуправления "Свемы". Проходят работы по ремонту кровли. Не так давно была отремонтирована дорога, ведущая к предприятию...


• ЛЕНТА НОВОСТЕЙ •

: Украина :

: Мир :

: Бизнес :

: Здоровье :

: Спорт :

: Наука и технологии :

 
© Відкрите акціонерне товариство
"Акціонерна компанія "Свема"
  Індустріальний парк "Свема"
Главная О проекте Презентационные материалы Законодательная база Статьи